Komputer & Internet

w domu i zagrodzie

Co zamiast prolink?

fenix

Wierzycie w reinkarnację? Nie?!
No to UWIERZCIE!
Oto umarły, już prawie świętej pamięci prolnik, odrodził się jako smartlink24.pl. Niczym feniks z popiołów powstał ni mniej, ni więcej tylko w czasie przesilenia zimowego. Przypadek? ;) No właśnie.

Każdy użytkownik prolinka, reklamodawca czy wydawca otrzymał takie oto zaproszenie do współpracy z nowym, poprawionym i lepszym systemem sprzedaży linków reklamowych.

Dnia 18.12.2014 został uruchomiony nowy system SmartLink24.pl

System pozwoli na monetyzację powierzchni serwisów.

Pragniemy zachęcić Państwa do korzystania z możliwości nowego systemu. SmartLink24.pl jest następcą Prolink.pl w odmienionej, bezpiecznej odsłonie. Dzięki temu mogą Państwo ponownie zarabiać z nami, sprzedając powierzchnię reklamową swojej witryny.

Aby umożliwić sprawne przejście z systemu ProLink.pl do SmartLink24.pl, Zarząd spółki LeadBullet SA wydał rozporządzenie, na mocy którego otrzymują Państwo możliwość usunięcia linków z ProLink.pl bez konsekwencji nieotrzymania wypłaty zgromadzonych na koncie środków (warunkiem jest rozpoczęcie współpracy w systemie SmartLink24.pl). Środki zostaną przeniesione do nowego systemu. Wypłata zgromadzonych środków możliwa będzie po upływie miesiąca od rejestracji w systemie SmartLink24.pl.


Screen strony SmartLink24.pl

No to sprawdźmy ową odmienioną, bezpieczną odsłonię.

Na pierwszy rzut oka panel zarządzania jest jakoś dziwnie znajomy. Dodajemy serwis i czekamy na akceptację. Czekamy jeden dzień. Czekam drugi dzień, … i czwartego dnia

Twój serwis coś_tam.pl został zaakceptowany przez administratora SmartLink24.pl
Pozdrawiamy!
zespół SmartLink24.pl

hura!
Pobieramy pliki skryptu wyświetlającego linki. Paczka zawiera cztery pliki. Trzy pliki mają identyczne nazwy dla wszystkich wydawców. Nazwa czwartego zawiera unikalny identyfikator witryny. No brawo za innowację i pomysłowość! Programiści stanęli na wysokości zadania. – To sarkazm.
Programistom od smartlinka polecam obadać nazwy plików w takim livelink.pl

No, dobra, implementujemy kody wyświetlające linki.

Proponowane

I takie coś każdy będzie miał na stronie, a w tym czymś mają być linki

Ciekawie robi się, kiedy zechcemy rozmieścić linki, każdy osobno, to w różnych miejscach strony mamy 5 identycznych ramek! A regulamin zabrania ingerowania w kod, którego efektem będzie zmiana prezentacji wyświetlanych linków. Po raz wtóry BRAWO!

Przyjdzie się więc jeszcze poczekać zanim wstawi się kody emitujące linki.

Aha, no i taka drobnostka. Na ok 500 zaindeksowanych stron system wyświetla tylko 5%.

Panowie programiści od smartlinka, pośpiech jest wskazany ale przy łapaniu pcheł.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


Aby udowodnić, że jesteś człowiekiem, a nie spambotem proszę wykonać test poniżej.


*