Komputer & Internet

w domu i zagrodzie

Przyszłość prolink.pl

Jaką przyszłość ma prolink.pl po akcji google? – Zastanawiają się użytkownicy tego systemu wymiany linków. Mają też i inne pytania:

które mimo upływu trzech tygodni ciągle pozostają bez odpowiedzi. Nie świadczy to dobrze o zarządzie spółki. Skoro twórcy prolink milczą, sami spróbujemy na nie odpowiedzieć.

Czy system będzie nadal rozwijany?

Z pierwszych oficjalnych komunikatów można było wnioskować, że firma podejmie rzucone wyzwanie i spróbuje znaleźć wyjście z zaistniałej sytuacji:

Komunikat 1

(…)pomogą nam w analizie problemu oraz pozwolą na modernizację systemu w celu przystosowania go do zaistniałych zmian.

Komunikat 2

24 listopada zostały usunięte wszystkie ustawione w kolejce do zakupów linki. Chcieliśmy w ten sposób umożliwić użytkownikom podjęcie decyzji, czy po wprowadzonych zmianach chcą nadal prowadzić działania w systemie ProLink. Dziś już wszystkie funkcje systemu są dostępne.

Nie ukrywam, iż wlewało to nadzieję w moje serce – serce wydawcy. Jednak dotychczas wprowadzone zmiany, to ukrycie przed kupującymi adresów stron emitujących linki do chwili ich zakupu. – Taki myk mający ustrzec wydawców przed szpiegami z krainy googlowców. I … to ostatnia modernizacja systemu.

Jakie zmiany zamierza wprowadzić prolink.pl?

Żadnych zmian nie będzie, bo to po prostu się nie opłaci.

Co zaległymi wypłatami?

LEADBULLET S.A. czkawkę z płatnościami ma od roku. Niektórym użytkownikom jest winien za dwie, a nawet i trzy faktury – zaległości rosną. I będą się powiększać, bo nowych wpłat – za sprzedane linki – już nie będzie. Zrób więc pieniążkom pa pa.

Jaka będzie przyszłość prolink.pl?

Jaką przyszłość ma firma, która nie odpowiada na e-maile, nie odbiera telefonów, ani nie odsłuchuje wiadomości z poczty głosowej?
Prolink już jest na równi pochyłej. Jeśli wierzyciele zechcą dochodzić swojej kasy na drodze sądowej, to będą to gwoździki do trumny LEADBULLET S.A.

Już wkrótce poradnik jak odzyskać pieniądze od LEADBULLET S.A. (prolink.pl)

Tags:

About

View all posts by

One Response

  1. Lin says

    Nie do końca zgadzam się z tezą, że prolink jest skończone. Ciągle ktoś odnawia linki i kupuje nowe. Niektóre moje strony faktycznie dostały ban ale nie wszystkie. Na większości google nie wykrył nienaturalnych linków. Ze zbanowanymi poczekam aż wszystkie wygasną i dopiero wtedy złożę wniosek aby przywrócili PR. Biorę ich na przeczekanie, tak samo jak prolink chce to przeczekać.
    Poza tym gdy część wydawców wycofa się, to będzie mniejsza konkurencja.

POST A COMMENT


Aby udowodnić, że jesteś człowiekiem, a nie spambotem proszę wykonać test poniżej.


*