Komputer & Internet

w domu i zagrodzie

webd.pl

Screen strony www.webd.plwebd.pl to, jak głosi reklama pojawiająca się od jakiegoś czasu na górze mojej strony, tani hosting.

O firmie

Firma powstała w 2001 roku. Od początku istnienia jej priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Z tego względu zespół pracowników wybiera markowe i nowoczesne rozwiązania, takie jak: serwery firmy Dell, podzespoły Supermicro, Areca, 3ware, oprogramowanie CentOs, Cpanel. Od 2004 roku działania firmy są ściśle ukierunkowane na świadczenie usług hostingowych. Pierwszym dostawcą serwerów była amerykańska firma The Planet. Od 2005 roku serwery dzierżawiono od holenderskiej firmy Leaseweb, zaś od 2006 roku są kolokowane w tej serwerowni.

Powody, dla których warto skorzystać z naszych usług webd.pl

Stabilność
jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Liczba naszych klientów przekroczyła w 2009 roku 35 tysięcy.
Bogate doświadczenie
od 2004 roku nasze działania są ściśle ukierunkowane na świadczenie usług hostingowych. Znamy potrzeby naszych klientów i profesjonalnie doradzamy im w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.
Nieustanny rozwój
jesteśmy pasjonatami, na bieżąco podwyższamy nasze kwalifikacje, aby w pełni dostosować się do zmieniających się trendów na rynku usług hostingowych.
Szybkość reakcji
w ciągu kilku godz pomożemy Tobie rozwiązać problem. Wsparcia technicznego udziela telefonicznie lub poprzez emaila wysoko wykwalifikowany pracownik.
Bezpieczeństwo
Codziennie, tygodniowo oraz miesięcznie wykonywane są kopie robocze Twoich danych.
Najwyższa jakość
używamy wyłącznie markowych sprzętów.
Solidność
zapewniamy 99,9% niezawodności działania serwerów.
Łatwość i prostota obsługi konta
cPanel pozwala na administrację serwerem poprzez przeglądarkę WWW i umożliwia tworzenie baz danych, ich kopiowanie, parkowanie domen czy wykonywanie kopii zapasowej.
Elastyczność
proponujemy profesjonalne usługi hostingowe dla firm oraz użytkowników indywidualnych.
Atrakcyjne ceny
oferujemy najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych cenach.

Tylko tyle, albo aż tyle firma pisze o sobie. Grunt do wysoka samoocena – znacząco poprawia samopoczucie, jednak nie zawsze jest zgodna z rzeczywistością, częściej stoi w opozycji do niej. I tak jest właśnie w przypadku webd.pl.
Ich serwery nie były na siłach dźwigać dwóch domen. Jedna z czystym WordPressem, druga, z też świeżym forum. Ich „wysoko wykwalifikowany pracownik radził abym zmienił CMSy na lżejsze. Po miesiącu walki zmieniłem hosting na taki, który daje radę. Kasy za niewykorzystany okres nie zwrócono.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


Aby udowodnić, że jesteś człowiekiem, a nie spambotem proszę wykonać test poniżej.


*