Komputer & Internet

w domu i zagrodzie

Alcohol 120% Free Edition

Alcohol 120

Alcohol 120% Free Edition to darmowa – do zastosowań niekomercyjnych – wersja popularnego programu do nagrywania płyt, emulacji napędów CD/DVD i zgrywania Audio CD do plików MP3.

Program pomoże nam przekopiować dowolny nośnik, w tym też zabezpieczony przy użyciu DVD-COPS, SafeDisc, SecuROM czy StarForce. Pozwala także zawartość płyty CD/DVD zapisać jako obraz: MDS, CCD, CUE czy ISO. Oprócz tego kasuje zawartości płyt wielokrotnego zapisu (CD-RW) i potrafi emulować wirtualne napędy pozwalające odtworzyćzamontowaćobraz ISO płyt. Na uwagę zasługuje fakt, iż z darmowej wersji nie usunięto funkcji Xtra pozwalającej tworzyć ISO z plików użytkownika dostępnych w systemie.

Alcohol 120%

Aplikacja po doinstalowaniu dodatku Audio Converter pozwala zrzucić zawartość CD audio do plików MP3. – Korzysta przy tym z LAME MP3 encoder, który uznawany jest za enkoder oferujący najlepszą jakość plików MP3.

Alcohol 120% Audio konwerter MP3

Alcohol 120% + dożywotnie aktualizacje 2.x

Alcohol 120% + dożywotnie aktualizacje

Alcohol 120% Free Edition posiada kilka ograniczeń, najważniejsze z nich:

  • pozwala utworzyć tylko 2 wirtualne napędy,
  • ogranicza jednoczesny zapis tylko do jednego nośnika.

Podsumowanie

Jak widać na załączonych wyżej zrzutach interfejs Alcohol 120% Free Edition jest bardzo prosty, przejrzysty i upraszczający do minimum ilość wykonywanych czynności aby przekopiować CD/DVD, zrobić ISO, czy z ISO nagrać bootowalną płytkę. Docenią to osoby nie mające doświadczenia przy kopiowaniu CD/DVD. Jeśli oferowane funkcje okażą się niewystarczające zawsze można kupić Alcohol 120% bez ww. ograniczeń.
Alcohol 120% Free Edition pobierzesz [ Tu ]

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


Aby udowodnić, że jesteś człowiekiem, a nie spambotem proszę wykonać test poniżej.


*